Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
»Iletisime Açik Belediyeyiz
 
       

 

 Söke Belediyesi'ne ulaşmak çok kolay. 

?Çözüm İçin Varız, Hattın Diğer Ucundayız? sloganıyla başlatılan uygulamada vatandaşlar 444 2 193 no.lu telefon üzerinden istek, şikayet ve önerilerini Söke Belediyesi?ne kolaylıkla bildirebilecek. Mesai saatleri içerisinde Beyaz Masa personeli tarafından alınacak istek, şikayet ve öneriler mesai saatleri dışında da otomatik sesli yanıt sistemine bırakılabilecek. Vatandaş tarafından bırakılacak istek, şikayet ve öneri kaydı ile ilgili SMS bilgilendirmesi yapılacak.  Vatandaşlar başvuru numaraları ile ilettikleri konunun takibini yapabilecekler. Taleplerin alınmasının ardından ilgili müdürlüğün belirlemiş olduğu süre içinde geri dönüş yapılacak.

7 Gün 24 saat hizmet verecek olan 444 2 193 Söke Belediyesi Çağrı Merkezi ise sorunların daha kolay tespit edilip, çözümlerin daha kısa sürede bulunmasını hedefliyor. Yeni uygulama ile vatandaş müracaat için belediyeye kadar yorulmayacak; istek, öneri ve şikayetlerini telefon ile iletip, takibini de yapabilecek.

 

Diğer taraftan sosyal medya hesapları da aktif olarak hizmet veren Söke Belediyesi vatandaşların parmaklarının ucunda. facebook ve tvitter üzerinden @sokebelediyesi adıyla ulaşabilecekleri Söke Belediyesi'nin bir de videolarını yayınladığı facebook/sokebelediyetv adlı hesabı bulunuyor. Söke Belediyesi'nin birde youtube hesabı var.  

Önceki sayfaya gitmek için tıklayınız. Sayfayı yazdırmak için tıkayınız Haber arşivi için tıklayınız.
 
 
 
 
 
En Son Haberler
Söke Belediyesi - Sanat, Edebiyat Ve Kitap Dolu Günler Basliyor Sanat, Edebiyat Ve Kitap Dolu Günler Basliyor
  Devamı için tıklayınız.
Söke Belediyesi - Iletisime Açik Belediyeyiz Iletisime Açik Belediyeyiz
  Devamı için tıklayınız.
Söke Belediyesi - Yeralti Konteynirlarimiz Hayirli Olsun Yeralti Konteynirlarimiz Hayirli Olsun
  Devamı için tıklayınız.
Söke Belediyesi - Renkli Sokak, Limon Sokak Renkli Sokak, Limon Sokak
  Devamı için tıklayınız.