LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

YENİKENT MAHALLESİ'NDE 43. SOKAK AYDINLANDI

YENİKENT MAHALLESİ'NDE 43. SOKAK AYDINLANDI
Yazdır / Tarih: 2020-08-11

LEVENT TUNCEL İLE SÖKE'NİN YOLLARI YENİ YÜZÜNE KAVUŞUYOR
 
Yenikent mahallesi'nde fakülteler yolunun giriş kısmı 43. sokak aydınlandı. Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel'in talimatıyla başlatılan çalışmalar kapsamında parke taşı döşemesi döşenen yolun orta kısmında yürüyüş yolu yapılırken, aydınlatma direkleri monte edildi. Bu akşam ilk kez yanan ışıklar, yolun yeni yüzünü ortaya çıkardı. Kısa süre içinde bitkilendirme çalışmaları da yapılacak yolun yanında bulunan dere kenarları da düzenlenecek. Sokağın devamında 89. Sokakta yol yenileme çalışması devam ediyor. Vatandaşlar 43. Sokakta yapılan çalışmalar ve sokağın aydınlığa kavuşmasından dolayı mutluluklarını ifade ediyorlar...