LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

SERÇİN BEMBEYAZ OLUYOR

Serçin Bembeyaz Oluyor
Yazdır / Tarih: 2020-08-13

Serçin Mahalle Muhtarı Mustafa Çay, Başkan Tuncel’e Teşekkür Etti

Söke Belediyesi mahallelerde kapsamlı temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Serçin Mahallesi de bu çalışmalardan nasibini alırken; mahallenin sokakları kireçlenerek bembeyaz bir görünüme kavuşturuluyor.

Mevsimsel kuru ot temizliklerinin yanında cadde ve sokakların kapsamlı temizlikleri yapılırken; yapılan badana çalışması ile her yer bembeyaz görüntüye kavuşuyor.

Vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirirlerken, Mahalle Muhtarı Mustafa Çay; “Levent Tuncel gibi bir başkanımız odluğu için çok şanslıyız” dedi.

Muhtar Mustafa Çay; “Başkanımıza her zaman ulaşabiliyoruz”

Serçin Mahalle Muhtarı Mustafa Çay; “49 mahalleye hizmeti götürmek bir tecrübe ister ama başkanımız kendisiyle birlikte bu tecrübeyi Söke’ye getirdi. Başkanımız Levent Tuncel kısa sürede 49 mahallenin tümüne hizmeti götürmeyi başardı. Başkanımıza her zaman ulaşabiliyoruz. Yanına gitmemize bile gerek yok, taleplerimizi telefonla dahi bildirdiğimizde en kısa sürede çözüme kavuşuyor. Başkanımız gece-gündüz bizleri geri çevirmiyor. Söke olarak çok şanslı bir yeriz. Levent Başkan gibi bir başkanımız olduğu için çok şanslıyız” dedi.

“Levent Tuncel çok başarılı, bu başarıyı da herkes gösteremez”

Geride kalan bir buçuk yılın hizmet belediyeciliği olduğunu söyleyen Serçin Mahalle Muhtarı Mustafa Çay; “Ben şahsen bir buçuk yıl gibi kısa sürede bu kadar hizmeti beklemiyordum. Serçin’de yollarımız bitti. Her yer çiçek gibi temizleniyor ve badanalanıyor. Her istediğimiz anında karşılanıyor. Levent Tuncel çok başarılı, bu başarıyı da herkes gösteremez. Böyle giderse sadece Söke değil kalan süreçte 49 mahalle de çok önemli bir yol kat etmiş olacak. Başkanımız Levent Tuncel’e çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.