LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

BAŞKAN TUNCEL MESAİYE SERÇİN MAHALLESİ’NDE BAŞLADI

Başkan Tuncel mesaiye Serçin Mahallesi’nde Başladı
Yazdır / Tarih: 2020-08-14

Başkan Tuncel Serçin Mahallesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi (SÖKE BELEDİYESİ BASIN BÜROSU) Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel; mesaiye Serçin mahallesinde başladı. Son günlerde yoğun temizlik çalışması yapan ekipleri yerinde denetleyen Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, Serçin Mahallesi sakinleri ile sohbet etti. Başkan Tuncel, zaman zaman gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri ile muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelerek; sorunları yerinde tespit edip, anında çözüme kavuşturuyor. Son dönemde tüm mahalleleri kapsayan temizlik çalışmaları kapsamında Serçin mahallesinde de belediye birimleri adeta seferber oldu. Yaz aylarında daha fazla yoğunluk yaşayan Bafa Gölü kenarındaki Serçin Mahallesi’nde Park İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Saha Ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda her yer beyaza bürünürken; Temizlik İşleri Müdürlüğü de çalışmalara dezenfektasyon ve ilaçlama çalışması ile destek verdi. Mahalle sakinleri Başkan Tuncel’e teşekkür ederken; yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdi. “Mahalle sakinleri ve muhtar çok mutlu” Mesaiye Serçin Mahallesi’nde başlayan Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel; “Ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalar son derece güzel. Serçin pırıl pırıl oldu, Bembeyaz. Beyaz demek, temizlik demek. Ben şahsen çok mutlu oldum. Vatandaşlarımızla sohbet ettik. Mahalle sakinlerimiz de, muhtarımız da onlar da çok mutlular. Tüm mahallelerde benzer çalışmaları yapıyoruz. Temizlik çalışmasının yanında tüm sokaklar ve konteynırlar ilaçlı sularla yıkandı. Bu çalışmalarda pandeminin yeniden artış gösterdiği bu günlerde çok önemli. Hizmete devam” diye konuştu.