LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

ÇERÇİOĞLU VE TUNCEL’İN UYUMU, YENİKENT DERESİNİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYOR

ÇERÇİOĞLU VE TUNCEL’İN UYUMU, YENİKENT DERESİNİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYOR
Yazdır / Tarih: 2020-09-02

AYDIN BÜYÜKŞEHİR VE SÖKE BELEDİYESİ İŞBİRLİĞİ YENİKENT DERESİ ÇEVRESİ SÖKE’YE YAKIŞIR HALE GETİRECEK

Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Söke Belediyesi, yeşil ve daha düzenli bir çevre yaratmak üzere çalışmalarını işbirliği içerisinde sürdürüyor.

Söke’nin Yenikent Mahallesi 43. Sokak ve Fakülteler yolunda Söke Belediyesi tarafından başlatılan düzenleme çalışmaları; bölgede bulunan Yenikent Deresi çevresini de kapsayacak. Yenikent Deresi yanlarında Söke Belediyesi Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü ekiplerince temizlik ve tesviye çalışmaları başlatılmıştı.

Söke’ye yeni bir yeşil ve rekreasyon alanı kazandırmak adına Aydın Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği içerisinde yürütülen proje ile ilgili olarak yerinde inceleme yapıldı. Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, Aydın Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanı Vicdan Çetev beraberinde Söke ve Aydın Büyükşehir Belediyesi bürokratları alanda inceleme yaparak, proje hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

“UYUMLU ÇALIŞMA HİZMET GETİRİYOR”

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel arasındaki uyumlu çalışma, projelerde ve hizmetin gelmesini sağlıyor. İşbirliği içerisinde birçok sorun çözüme kavuşturulmaya başlanırken; Büyükşehir ve ilçe Belediyesi ayrımı olmaksızın çalışmaları el birliği ile yürütülüyor.

Yenikent Deresi çevre düzenlemesi de bu işlerden biri olacak. Yenikent Deresi ve çevresini Söke’ye yakışır bir hale getireceklerini belirten Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel; “Proje hakkında Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Hanım ile görüşmüştük. İlk adımlarını attığımız proje çalışmaları Park ve Bahçeler Daire Başkanlığımız ile yaptığımız incelemeler sonrasında daha da hız kazanacak” dedi.