LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

SÖKE BELEDİYESİ TIP BAYRAMINI UNUTMADI

SÖKE BELEDİYESİ TIP BAYRAMINI UNUTMADI
Yazdır / Tarih: 2021-03-15

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Söke Belediyesi sağlık çalışanlarını unutmadı. Özellikle son bir yıldır mücadele ettiğimiz Covid-19 salgın sürecinde vefakarca çalışan sağlık çalışanları adına kurum temsilcileri ziyaret edilerek, günleri kutlandı.

Söke Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa İberya Arıkan; Söke İlçe Sağlık Müdürü Dr. Esma Gürsoy ve Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekim'i Dt. Zafer Zinnur Derin'i makamında ziyaret etti. Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel adına çiçek takdim eden Başkan Yardımcısı Mustafa İberya Arıkan; “Sağlık camiasının her zaman yanlarındayız. Her birine minnettarız” dedi.