Söke Belediyesi akıllı telefon uygulamasıyla artık cepte. Android ve İOS tabanlı uygulaması Play Store ve App Store’de yayınlanan Söke Belediyesi uygulamasını cep telefonlarına indiren vatandaşlar, Söke Belediyesi’ne cep telefonlarından kolayca ulaşabilecekler.

Söke Belediyesi mobil uygulamasıyla vatandaşlar; haber ve duyuruları, E-Belediye ve E-İmar uygulamaları, ihale duyuruları, kolay iletişim ve mesaj başta olmak üzere birçok özelliğe ulaşacak. Uygulama Play Store ve App Store’den hemen ve kolayca indirilerek vatandaşlar, hizmetten yararlanacak.

Söke Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamada; “Söke Belediyesi’ne vatandaşlarımızın kolay ve rahat bir şekilde ulaşabilmeleri için imkanlarımızı genişletiyoruz. Sosyal medyada @sokebelediyesi adıyla facebook ve twitter mecralarındaki etkinliğimizin yanında 444 21 93 no.lu iletişim hattını oluşturmamız, www.soke.bel.tr adresindeki web sitemizi yenilememizin ardından şimdi de mobil uygulamayla vatandaşlarımıza bir mecra daha sağladık. Tüm akıllı telefonlara indirilecek uygulamayla (mi yapım) Söke Belediyesi vatandaşlarımızın parmaklarının ucunda olacak. Her zaman söylediğimiz gibi ‘Bize Ulaşmak Çok Kolay’. Vatandaşlarımızın ilgisini bekliyoruz” denildi.

(LT-)