Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel iftar yemeğinde şehit ve gazi aileleriyle buluştu. İftar yemeğine Söke Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanı Ulvi Atmaca ve yönetimi ile üyeleri katıldı. Başkan Tuncel, iftar yemeğine katılan tüm konuklarıyla yakından ilgilendi, sohbet etti, birlikte aynı sofrayı paylaştı.

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel; Bizi vatandaşlarımız sağ olsunlar Ramazan ayının başından bu yana hiç yalnız bırakmadılar. Bunun yanında hayırsever vatandaşlarımız, kurum ve kuruluşlarımız da yalnız bırakmadı. Herkese çok teşekkür ediyorum. Söke’yi seviyorum, Sökelileri de seviyorum. Söke’nin insanı her konuda destekçi oluyor. Ramazan ayı boyunca bunu yakından görüyoruz. Bu akşam da Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimizi ağırlamaktan yana çok mutluyuz, onların da mutlu olduklarını ifade etmeleri bizde ayrıca bir memnuniyet yarattı” dedi.

Söke Şehit Aileleri Sevgi, hoşgörü, birlik ve kardeşlik ayı içerisindeyiz. Geçtiğimiz yıllarda ayrı bir noktada verilen iftar yemeğinin, bu yıl Söke Belediyesi’nin iftar sofrasında verilmesi ve Söke Halkı ile yan yana olmak daha çok hoşumuza gitti. Bizidaha önce ziyaret etti, bizde kendisini makamında ziyaret ederek tebrik ettik. İlk andan bu yana derneğimizin sorunlarıyla yakından ilgilendi. Levent Tuncel Başkanımızın yaklaşımız bu açıdan da bizi çok mutlu ediyor. Başkanımıza ne onun nezdinde Söke Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

(LT-)