LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

ÇELTİKÇİ MAHALLESİ'NE DOĞALGAZ UYARISI


              ÇELTİKÇİ MAHALLESİ'NE DOĞALGAZ UYARISI
Yazdır / Tarih: 2017-05-09

SÖKE BELEDİYESİ’NDEN ÇELTİKÇİ SAKİNLERİNE DOĞALGAZ UYARISI

Söke Belediyesi’nden Çeltikçi Mahallesi sakinlerine doğalgaz aboneliği için uyarı yapıldı.

Söke Belediyesi yol çalışmaları hızla devam ederken, yol yenileme çalışmalarında altyapı sorunu olmayan bölgeler öncelikli olarak tercih ediliyor. Bu anlamda belediye yol yenileme çalışmaları için diğer kurumlarla koordine sağalamaya özen gösteriyor.

Doğalgaz dağıtım şirketi Enerya yeni hat döşeme çalışmalarını Çeltikçi Mahallesi’nde yoğunlaştırırken, Söke Belediyesi de Çeltikçi Mahallesinde yol yenileme çalışmalarına hız verdi. Söke Belediyesi tarafından yapılan açıklamada vatandaşların doğalgaz hattı tamamlanan alanlarda ilgili şirkete abonelik işlemlerini yaptırmalarını istiyor. Yol yenilemelerinin yeniden bozulmaması için büyük önem taşıyan bu uyarıya, vatandaşların hassasiyet göstermeleri isteniyor.

Yapılan açıklamada; Enerya Doğalgaz Dağıtım Şirketi’nin Çeltikçi Mahallesi doğalgaz dağıtımı yapacağı sokakların adları yer alan çalışma planı, Söke Belediyesi web sitesinde (www.soke.bel.tr) veya sosyal medya (sokebelediyesi) sayfalarında yer aldığı ifade edildi.

ÇELTİKÇİ DOĞALGAZ PLANI İÇİN TIKLAYINIZ