LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

ÇOCUKLAR 23 NİSAN COŞKUSUNU DOYASIYA YAŞANACAK


              ÇOCUKLAR 23 NİSAN COŞKUSUNU DOYASIYA YAŞANACAK
Yazdır / Tarih: 2017-04-17

Söke Belediyesi tarafından düzenlenen Söke Novada Outlet’in katkılarıyla gerçekleşecek etkinlikler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na coşku katacak.

“ÇOCUKLAR EĞLENCEYE DOYACAK”

23 Nisan Pazar günü çocuklara yönelik Novada Outlet otoparkında gerçekleşecek etkinliklerde çocuklar adeta eğlenceye doyacak. Söke Belediyesi Şehir Bandosu’nun renk katacağı etkinlik alanında Şişme oyun parkı, sahne gösterileri, el yapımı oyunca sergisi, interaktif oyunlar, yüz boyama balon katlama gibi aktiviteler yer alacak. Resim ve hikaye yarışmasının ödül töreni ve sergisinin de yapılacak 23 Nisan Çocuk etkinlikleri 14.00 ile 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

“UÇURTMALAR 12. KEZ HAVALANACAK”

Söke Belediyesi’nin geleneksel etkinlikleri arasında yer alan ve bu yıl 12.’si gerçekleşecek olan Uçurtma Şenliği ile gökyüzü yine rengarenk olacak. Yine Söke Novada Outlet’in katkılarıyla gerçekleşecek olan Uçurtma Şenliği’nde çocuklara ücretsiz uçurtma dağıtımı gerçekleştirilecek.

“ÇOCUKLARA SİNEMA”

Ayrıca 23 Nisan Çocuk etkinlikleri kapsamında Söke Belediyesi çocuklara keyifli bir gün daha armağan ediyor. 22 Nisan 2017 Cumartesi gün “En Süper Kahramanlar” adlı film 13.00 ve 15.00 saatlerinde Recep Yazıcıoğlu Kültür Salonunda ücretsiz olarak çocuklarla buluşacak.