LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

KİSİR’DE EN ÜCRA KÖŞE PARKE TAŞINA KAVUŞTU

Kisir’de en ücra köşe parke taşına kavuştu
Yazdır / Tarih: 2020-10-19

Her cümlede Başkan Tuncel’e Kisir Halkından teşekkür ve Dua var.

Söke’ye bağlı Kisir Mahallesi’nde, köşe bucak yol çalışması yapıldı. Daha düne kadar yürümenin dahi güçlükle yapılabildiği yerler, araçların rahatlıkla hareket edebildiği hale getirildi. Parke taşı döşenen yollar Kisir Mahalle Muhtarı Baki Suna başta olmak üzere Kisir Mahallesi sakinlerini çok mutlu etti. Dillerden Başkan Tuncel’e dua eksik olmuyor.

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in ‘Söke’de yol sorunu kalmayacak’ talimatıyla birlikte şantiye ekiplerince yol çalışmaları devam ediyor. Söke merkez ve çevre mahallelerde yürütülen yol yapım çalışmaları yüz güldürüyor. Söke’ye bağlı Kisir Mahallesi’nde yapılan yol yapım çalışmaları kapsamında 3 Bin 500 metrekare parke yol döşemesi yapıldı. Kisir Mahallesi’nin tepe kısımlarında bulunan evlerin kapılarına kadar döşenen parke yollar vatandaşları memnun etti. Kimi vatandaş “61 yaşındayım böyle yol çalışması görmedim” derken, kimi vatandaş ise; “Hastalarımızı sırtımızda taşımak zorunda kalmayacağız, arabalarımız evimizin önüne kadar çıkabilecek” diyor. Her cümlede Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’e teşekkür ve dualar eksik olmuyor.

Yıllardır özlemle yolların yapılmasını beklediklerini, Levent Tuncel’in geçen yıl verdiği sözün ardından bir aylık kısa sürede yolların yapıldığını belirten Mahalle Muhtarı Baki Suna; “Kisir’de en ücra köşelere, hayvan sırtında gidilemeyen yerlere arabamızla gelip, gidiyoruz. Kisir güzelleşiyor. Söke Belediyemizin sadece yol yapımından değil, park işlerinden temizlik işlerine kadar tüm hizmetlerinden memnunuz.  Söke Belediye Başkanımız Sayın Levent Tuncel’e çok teşekkür ediyoruz. Levent Tuncel Başkanımızın her zaman yanındayız” diye konuştu.