LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

“SÖKE, MİLLET İTTİFAKININ EN GÜZEL ÖREKLERİNDEN”

 “SÖKE, MİLLET İTTİFAKININ EN GÜZEL ÖREKLERİNDEN”
Yazdır / Tarih: 2021-03-15

 İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI METİN ERGUN’DAN BAŞKAN TUNCEL’E ZİYARET

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, Muğla Milletvekili Metin Ergun ve İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Sezgin; Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel'i ziyaret etti.

Ziyarette İYİ Parti Aydın il Başkanı Süleyman Demirci, İYİ Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, İYİ Parti İlçe Başkanı Çağlar Çelikez, CHP İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan başta olmak üzere çok sayıda partili bulundu.

Vekilleri Söke’de görmekten dolayı son derece mutlu olduklarını ifade eden Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel; “Genel yönetimlerin başarısını, yerel yönetimlerin başarısı belirler. Ben inanıyorum ki ilk seçimde Millet ittifakı iktidar olacak, Türkiye rahat bir nefes alacak. Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ve tüm örgütlerimize başarılar diliyorum” dedi. Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel de konuklarını ağırlamaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

Söke’de olmaktan mutlu olduklarını ve Söke’nin Millet İttifakının somut örneği olduğunu belirten Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin; “Genel Başkan Yardımcımız Metin Ergun bölgeye yabancı değil, Milaslı. Komşu ilçeden, yani hemşerimiz. Ziyaretinden dolayı Milletvekilimize, bizi kabulü için de Söke Belediye Başkanımız Levent Tuncel’e teşekkür ediyorum” dedi.  

“SÖKE İTTİFAK UYUMUN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNDEN”

Aynı zamanda yerel yönetimlerden sorumlu olan genel başkan yardımcısı Metin Ergun; Söke'nin Millet İttifakı'nın uyumunun ve birlikte çalışmasının en güzel örneklerinden biri olduğunu söyledi, "Başarılı çalışmalarından dolayı Başkanımız Levent Tuncel'e teşekkür ediyoruz" dedi.

Milletvekili Metin Ergun; “CHP ve İyi Parti ittifakı seçimlerde güzel sonuçlar verdi. Bu uyumlu ve düzgün sonuçlardan biri de Söke oldu. Bu ziyaret bir nevi teşekkür ziyareti, hem de hemşeri olmamız nedeniyle komşuluk hakkı olarak kabul edin” diye konuştu.