LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

SÖKE’DE BİSİKLETÇİLERİ EFELER KARŞILADI…

SÖKE’DE BİSİKLETÇİLERİ EFELER KARŞILADI…
Yazdır / Tarih: 2021-04-18

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye bisiklet turu Söke’de büyük coşku ile karşılandı. Yol boyunca Sökelilerin ilgi ile takip ettiği Bisiklet Turu için Söke Belediyesi tarafından Sazlı-Kuşadası Çevre yolu kavşağında karşılama gerçekleştirildi. TRT Spor başta olmak üzere, dünya televizyonlarından naklen yayınlanan dev organizasyonda, Söke ismine dikkat çekildi.

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in talimatıyla, Söke Belediyesi ekiplerince hazırlanan karşılamada; Sökeli bisikletçiler ve Efeler ellerinde Türk bayrakları ile alanda hazır bulundu. Kavşak noktasında “I Love Söke” yazılı dev pankart da havadan görüntülendi.

Video için tıklayınız:

https://www.facebook.com/watch/?v=316605530073252