LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

SÖKE BELEDİYESİ TAM KAPANMAYI FIRSATA ÇEVİRDİ

SÖKE BELEDİYESİ TAM KAPANMAYI FIRSATA ÇEVİRDİ
Yazdır / Tarih: 2021-05-03

Söke Belediyesi ekipleri tam kapanma sürecini fırsata dönüştürdü. Kemalpaşa Mahallesi'nden başlayan temizlik ve dezenfekte çalışması; araçlar ve geniş ekibi ile tüm Söke'yi kapsayacak.
 
Temiz bir Söke için çalışıyor, Covid-19 ile mücadelemize aralıksız devam ediyoruz. Faraş, süpürge araçları, yıkama; bir yandan da ilaçlı sularla dezenfekte çalışması yapılırken, diğer taraftan da gerekli görülen noktalarda badana çalışması yapılıyor.
 
Sabah saatlerinde ilk etapta Kemalpaşa Mahallesi Gündoğdu, meydan, Fabrika, Azim Sokak ve 6 Eylül Caddesi’nden devam eden çalışmalar, Ömer Koyuncuoğlu, Albayrak, Koçlar Caddesi’nden santral garajın yanında son buldu.
 
Günün ikinci etabında Yenicami Mahallesi Bağarası Caddesi, Egemed Hastanesi çevresi, Yörük Sokak, Tren Garı çevresinde çalışma devam etti.
 
Kapanma sürecinde yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi başlatılan temizlik çalışmasında Koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında ilaçlama da yapılırken; güzergahlardaki çöp konteynırları da yıkanarak pırıl pırıl hale getiriliyor.