LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

SÖKE’DE CUMARTESİ GÜNLERİ AÇIK OLACAK PAZARYERLERİ BELLİ OLDU

SÖKE’DE CUMARTESİ GÜNLERİ AÇIK OLACAK PAZARYERLERİ BELLİ OLDU
Yazdır / Tarih: 2021-05-05

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge ile tam kapanma sürecinde 8 Mayıs ve 15 Mayıs tarihlerinde açılması kararı verilen pazaryerleri ile ilgili olarak, Söke’de açık olacak pazaryerleri belli oldu. Söke Belediyesi’nde oda başkanı, belediye yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda karar alındı.

Söke merkezde Çarşamba pazaryeri, Panayır pazaryeri ve Yenikent pazaryeri açık olacak. Çevre Mahalleler Sazlı, Savuca, Sarıkemer, Yenidoğan, ve Bağarası pazaryerleri açılacak.

Pazaryerlerinde sadece meyve, sebze ve fide satışına izin verilecek. 10:00/17:00 saatleri arasında açık olacak pazaryerlerinde; pazarcı esnaflarının arasında 3 metre mesafe kuralının yanında, diğer tedbir kurallarına da uyulacak. 8 Mayıs ve 15 Mayıs’ta açık olacak pazaryerlerinde akşam saatlerinden itibaren vatandaşların araçlarını park etmemeleri istendi.