LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

SÖKE’DE 19 MAYIS, TÖRENLE, COŞKUYLA VE ALKIŞLA KARŞILANDI…

SÖKE’DE 19 MAYIS, TÖRENLE, COŞKUYLA VE ALKIŞLA KARŞILANDI…
Yazdır / Tarih: 2021-05-19

Söke Cumhuriyet Meydanı’nda 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle tören düzenlendi. Söke Belediye Başkanımız Levent Tuncel de gerçekleşen törene katıldı. Hükümet Meydanı’nda saat 09.30’da saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende, çelenk sunumunun, karate gösterisinin yarı sıra Ege yöresi halk oyunları ekibinin gösterisi de coşkuyla karşılandı.

 

‘‘Söke Belediyesi 19 Mayıs Çoşkusunu Sokaklara Taşıdı’’

Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle meydanlarda kısıtlı sayılarla yapılabilen bayram kutlamalarında, Söke Belediyesi bayram coşkusunu yine evlere, sokaklara taşıdı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle hazırlanan programda şehir turu atıldı. Söke halkı böylesi bir coşkuyu öylesine özlemiş ki sokaklarda ve evlerinden coşkuya eşlik etti.

 

“2 Bin Adet Bayrak Dağıtıldı”

Söke Belediyesi ekiplerince 2 Bin adet Türk Bayrağı dağıtımı yapılırken; ses sistemi ile marşlar ve yapılan anonslar coşkuya coşku kattı.

 

“Coşku Akşam Saatlerine de Taşındı”

Akşam saatlerinde Söke’nin merkezi anons sisteminden İstiklal Marşı başta olmak üzere bayram coşkusuna anlam katan marşlar da çalındı. Belediye binası üzerinden havai fişek atılırken; Söke’nin birçok noktasından görülen havai fişek 19 Mayıs’ta gökyüzünü renklendirdi.

 

Video için aşağıdaki linke tıklayınız:

https://www.facebook.com/watch/?v=163399765717475