LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

MOBİL HİZMET ARACI VEZNE YOĞUNLUĞUNU AZALTACAK

MOBİL HİZMET ARACI VEZNE YOĞUNLUĞUNU AZALTACAK
Yazdır / Tarih: 2021-05-28

Belediye veznelerindeki yoğunluğu azaltmak adına mobil hizmet aracı belediye meydanında hizmet vermeye başladı. İnternet sitesinden online, merkez belediye binasındaki veznelerden yapılabilen belediye ödemeleri, Söke Belediyesi mobil hizmet aracından da yapılabiliyor.

Olası afetlerde iletişimde, çeşitli noktalarda ikram aracı olması gibi çok fonksiyonel düşünülen Söke Belediyesi Mobil Hizmet Aracı, faaliyete başladı. Söke Belediye Meydanına konuşlanan araç, vergi tahsilatlarında vatandaşların hizmetine sunuldu. Vatandaşlar daha rahat bir ortamda ödemelerini yapmaya başladı. 

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in talimatıyla hazırlanan mobil hizmet aracının faaliyete başladığını belirten Başkan Yardımcısı Kemal Sevindik; “Mayıs-Kasım ayları belediyemizin vergi ayları. Yoğunluk yaşanılan bir dönem. Pandemi sürecinde bu yoğunluğu azaltmak, vatandaşlarımıza daha hızlı hizmet verebilmek adına mobil hizmet aracımız devreye girdi. Belediyemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

 

Video için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:

https://www.facebook.com/sokebelediyesi/videos/835078014097427/