LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

SÖKE HALKI KURTULUŞ GÜNÜ MELEK MOSSO İLE COŞTU

SÖKE HALKI KURTULUŞ GÜNÜ MELEK MOSSO İLE COŞTU
Yazdır / Tarih: 2021-09-06

Söke’nin 6 Eylül Kurtuluş günü etkinlikleri kapsamında ünlü şarkıcı Melek Mosso sahne aldı.
 
Söke’nin 6 Eylül Kurtuluş günü etkinliklerinin son gecesinde sahne alan Melek Mosso, konsere katılan vatandaşlara sesiyle unutulmaz dakikalar yaşattı.
 
Söke’nin büyük alışveriş merkezlerinden olan Novada AVM’de olan konsere Söke halkının yanı sıra farklı ilçelerden de yoğun katılım sağlandı.
 
Söke Belediyesi tarafından düzenlenen konsere Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, Söke Belediye Başkan Yardımcıları Veli Devrim Yerli, Mustafa İberya Arıkan ve vatandaşlar katıldı.
 
Söke Belediyesi tarafından Melek Mosso’ya Atatürk portresi ve Aydın’a özgü geneleksel kıyafet hediye edildi.
 
Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri tarafından yüksek güvenlik önlemleri alınırken girişlerde aşı kartı, PCR testi ve HES kodu sorgulaması yapıldı.