LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

SÖKE’DE KOÇLAR PARKI YENİLENİYOR

SÖKE’DE KOÇLAR PARKI YENİLENİYOR
Yazdır / Tarih: 2022-04-13

Cumhuriyet Mahallesi Koçlar Caddesi üzerinde bulunan halk arasında ‘Koçlar Parkı’ olarak bilinen ‘Şehit Mustafa Korkmaz Parkı’ Söke Belediyesi tarafından başlatılan çalışmayla yenileniyor.

Ağaçlarının budama çalışması ile başlatılan yeniden düzenleme çalışmalarında parkta bulunan tüm sulama tesisatı yenilendi. Çimlerinin güçlendirilmesi için teknik çalışma yapılırken; yeşil alanda bulunan oyun grubunun onarım ve boyama çalışması yapıldı. Alan içindeki zemin döşemesinin de elden geçirildiği parkta, yürüyüş parkuru zemini de yenileniyor. Yaz mevsiminin yaklaşması ve sıcak havaların gelmesi nedeniyle ilçe genelinde park ve yeşil alanlarda bakım çalışmalarına hız veren Söke Belediyesi Şehit Mustafa Korkmaz Parkı (Koçlar Parkı)’nda çalışmalarını daha kapsamlı şekilde sürdürüyor. Toplamda 3 Bin 500 metrekare alana sahip olarak Söke’nin büyük yeşil alanları arasında yer alan parkta bitkilendirme çalışmalarının yanı sıra basketbol sahasının da bakımdan geçirilerek eksikliklerinin tamamlanacağı belirtildi.

Söke Belediyesi Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar kapsamında park ve bahçelerde başlatılan etkin çalışmalar vatandaşlara rahat ve daha konforlu ortam sağlayacak.