LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

SÖKE BELEDİYESİ EKİPLERİ KURUMLARIN DA İMDADINA YETİŞİYOR

SÖKE BELEDİYESİ EKİPLERİ KURUMLARIN DA İMDADINA YETİŞİYOR
Yazdır / Tarih: 2022-04-14

Söke İlçe merkezi ve kırsal mahallelerde temizlik çalışmalarını aralıksız sürdüren Söke Belediyesi ekipleri kurumların da taleplerini geri çevirmiyor.

Program dahilinde imdada yetişen Söke Belediyesi resmi kurumların da adeta imdadına yetişiyor. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ADÜ Söke İşletme Fakültesi de bunlardan biri oldu. Söke Belediyesi’ne bağlı Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler bu iki kurumun bahçelerinde yabani otların temizlenmesi, budama ve temizlik çalışması yaptı.