LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

BAĞARASI'NDA PARKLAR YAZA HAZIR

BAĞARASI'NDA PARKLAR YAZA HAZIR
Yazdır / Tarih: 2022-04-16

Söke'nin en büyük mahallelerinden olan Bağarası Mahallesi'nde park ve yeşil alanlar yaz mevsimini karşılamaya hazır. Söke merkez ve çevre mahallelerde bulunan parklarda çalışmalarını yoğunlaştıran Söke Belediyesi Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Bağarası Mahallesi'nde bulunan Kemalpaşa ve Orta Park gibi alanlar başta olmak üzere tüm yeşil alanları vatandaşların rahat şekilde kullanacakları hale getirdi. Diğer taraftan mahallenin Koçarlı çıkışında bulunan Büyük Parkta da yeniden düzenleme çalışmaları devam ediyor.