LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

SÖKE’NİN SEMBOLİK BELEDİYE BAŞKANI KOLTUĞA OTURDU

SÖKE’NİN SEMBOLİK BELEDİYE BAŞKANI KOLTUĞA OTURDU
Yazdır / Tarih: 2022-04-22

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Söke’nin sembolik Başkanı Hasan Can Tosun, Belediye Başkanlığı makamına oturdu.

Her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle sembolik olarak Söke Belediye Başkanlığı makamının çocuklara devri ile ilgili ziyaretin bu yılki konukları Kemalpaşa İlkokulu oldu. Okul Müdürü Halime Yalburun, Sınıf Öğretmeni Nazan Sarıoğlu nezaretinde öğrenciler Hasan Can Tosun, Nursena Bal, Cihanbey Verici, Aylin Usanmaz Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Söke Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürü Hüseyin Batir de bulundu.

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, kendisini ziyaret eden öğretmen ve öğrencilerle yakından ilgilendi. Sembolik törende başkanlık koltuğuna oturan Hasan Can Tosun ve arkadaşları taleplerini iletti. Başkan Levent Tuncel öğrencilerden gelen talepleri not aldı, imkanlar doğrultusunda taleplerin yerine getirileceğini söyledi.

Kendisine ziyarete gelen öğrenciler nezdinde tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayan Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel; “Çocuklarımız aydınlık geleceğimizin teminatı. Tüm çocuklarımızın Bayramını ve Millet Meclisi’nin açılışının 102. Yılını kutluyorum” dedi.

Başkan Tuncel tüm çocukları 24 Nisan’da gerçekleşecek Söke Belediyesi Uçurtma Şenliği’ne de davet etti.