LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

SÖKE BELEDİYESİ MİYAN SOKAK’TA ÇALIŞMA BAŞLATTI, ZAHİRE PAZARI YENİLENDİ

SÖKE BELEDİYESİ MİYAN SOKAK’TA ÇALIŞMA BAŞLATTI, ZAHİRE PAZARI YENİLENDİ
Yazdır / Tarih: 2022-06-15

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in talimatları doğrultusunda, planlamalar dahilinde yol yenileme ve yapım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Söke Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı şantiye ekiplerince Cumhuriyet Mahallesi Miyan Sokak’ta çalışma başlatıldı.

İlçenin Koçlar Caddesi ile Söke-Milas Karayolu’na kadar uzanan önemli sokaklarından biri olan Miyan Sokak yepyeni parke taş döşemesine kavuşacak. Kaldırımları komple yenilenecek olan Miyan Sokak’ta yol kenarlarına oluk sistemi de oluşturuluyor. Yaklaşık 8 Bin metrekare yol yenileme çalışması yapılacak Miyan Sokak’ta çalışma hızla devam ediyor.

“Zahire Pazarı içi ve çevresi yenilendi”

Yenicami Mahallesi’nde Değirmen Caddesi ile Akasya ve Çiftlik Sokak arasında kalan Zahire Pazarı için ve çevresinde yol yenileme çalışmaları tamamlandı. Zahire Pazarı’nın yanı sıra özellikle yağışlı havalarda sıkıntı yaşanan köşesinde Kavas Dede Türbesinin yer aldığı Çamlık Sokakta da yol kaplaması yenilendi. Bu çevrede bulunan esnaflar yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getiriyorlar.