ARAMA
Söke Belediyesi

Söke’de hayvan barınağı inşaatı hızla devam ediyor

Geri
Söke’de hayvan barınağı inşaatı hızla devam ediyor
18 Mayıs 2024

Başkan Arıkan; “Ülkede bir çivinin çakılmadığı ortamda, hizmet üretiyoruz” dedi.

Söke Belediyesi tarafından Mart ayı içinde temeli atılan Söke Belediyesi Sevimli Patiler Sevgi Evi'nin yapım çalışması hızla devam ediyor. Ekonomik krize ve açıklanan tasarruf tedbirlerine rağmen, Sökeli iş insanlarının katkılarıyla gerçekleştirilen yapım işi hız kazanırken, yakın zamanda tamamlanacak. Hayvan barınağında tuğlalar örülürken, barınağın duvarları yükselmeye başladı.

Çalışmaları yakından takip eden Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan; seçim sonrasında araya giren bayram tatili ve bunun yanında tüm ülkeyi ilgilendiren ekonomik sıkıntıların çalışmaları biraz geciktirdiğini söyledi.

Tüm zorluklara rağmen Söke Belediyesi’nin hizmet üretmek için çalıştığını ve boş durmadığını ifade eden Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan; “Sevimli Patiler Sevgi Evi'nin yapımı için hızla çalışmalarımız devam ediyor. Bir yandan bakımların yapılacağı alan hazırlanırken, idari binanın duvarları örülüyor. Ülkede ekonomik sıkıntılar var, tasarruf tedbirler de açıklandı. Ülkede bir çivinin çakılmadığı ortamda Söke Belediyesi kendi öz kaynakları ve Söke’nin değerli iş insanlarının katkılarıyla barınak inşa ediyoruz. Biz insanlarımızı her şeyi hızlı yapmaya alıştırmışız. Seçim sonrası planlamalar, bayram tatili süreci araya girdi. Kimsenin şüphesi olmasın halkımız Mustafa Başkanı’na güvensin. Söke emin ellerde. Söke’nin parası, Sökemize hizmet olarak geri dönüyor ve dönecek” dedi.

Başkan Arıkan hizmet ederken aykırı seslere kulaklarını tıkadığını belirterek; “Onlara bizden ekmek çıkmaz. Biz işimize bakıyoruz” diye konuştu.